Hakkımızda

Gıda üretimi ve tedariği alanında Türkiye’nin lider kuruluşlarından Göksu Global A.Ş.’nin girişimi olan Vili Pizza, 2015 yılında Antalya’da altyapı ve hazırlık çalışmalarına başlamıştır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ve Salman Pastanesi markalarını bünyesinde barındıran Göksu Global A.Ş.; sektörde edindiği bilgi birikimiyle Vili Pizza’yı Türkiye’nin en sevilen pizza markaları arasına taşımayı hedeflemektedir.

Pizza severlere "benzersiz bir lezzet" deneyimi sunan Vili; geleneksel ile modern çizgileri buluşturan sıcacık atmosferi, marifetli ellerde hazırlanan enfes pizzaları ve güler yüzlü çalışanlarıyla, misafirlerine özgün ve keyif dolu bir pizza deneyimi vaad etmektedir.

Her diliminde kalite, emek ve ustalığın harmanlandığı Vili; özenle seçilen doğal malzemeleri, 5 farklı içerikten oluşan enfes sosu ve taş fırında pişirme usulü ile pizza sektöründe tüketiciler için yepyeni ve lezzetli bir alternatif olarak öne çıkmaktadır.

Doyurucu kocaman dilimleri, çok özel tarifi ve farklı konseptiyle "Şaşırtan Lezzet" Vili Pizza, Türkiye’de pizza sektörüne yeni bir soluk kazandırmak ve bu eşsiz lezzeti tüm dünyanın beğenisine sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.